1. certifikovaný prodejce ojetých vozů
Rok výroby:
Podrobné hledání vozu Zkušenosti našich zákazník
Newsletter

Autocentrum ESA - nabídka pracovních příležitostí

Společnost Autocentrum ESA, a.s. je tradiční, ryze česká společnost, která působí na trhu ojetých vozidel již dvacet let. Díky profesionálnímu teamu téměř 300 zaměstnanců, dosahujeme každoročně obchodní růst v řádu desítek procent. Rádi bychom do tohoto špičkového teamu přijali další kolegy na pozici:

MANAŽER POBOČKY (Pardubice)

Manažer pobočky je součástí managementu společnosti Autocentrum ESA a.s.

Náplň práce:

  • vedení a koučování týmu na prodejní ploše
  • samostatná obchodní činnost
  • odpovědnost za prodejní výsledky
  • odpovědnost za finanční hotovost
  • kontrola a hodnocení plánů
  • reporting vedení společnosti

Očekáváme:

  • energickou osobnost s orientací na výsledek
  • zkušenosti s vedením lidí
  • produktovou znalost automobilů
  • zkušenosti s prodejem a nákupem vozů
  • znalost finančních produktů výhodou
  • zaměření na zákazníka, odolnost vůči stresu
  • ŘP skup. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zajímavou, zodpovědnou pracovní činnost na vedoucí pozici
  • motivační finanční ohodnocení
  • pracoviště Pardubice
  • nástup možný ihned

Výběrové řízení probíhá na personálním oddělení Autocentrum ESA a.s. Praha 10 - Štěrboholy.

  • Bonusy: bonusy, cílové odměny, zaměstnanecké výhody
Bezplatná linka 800 555 555

Zelená linka 800 555 555 E-mail