5 důvodů, proč byste měli sáhnout po skvostu každého autobazaru

5 důvodů, proč byste měli sáhnout po skvostu každého autobazaru

Raději byste si koupili nové auto než starší, to dá rozum. Jenže nemáte dost peněz… Napadlo vás, že existují důvody, proč je mírně ojetý vůz lepší koupě než ten zbrusu nový? A víc než o penězích je to o chytrém úhlu pohledu.

Je nejnovější mezi ne úplně novými


Víte, co znamená to cinknutí v uších, když s novým autem opustíte práh prodejny? Je to signál, že váš neposkvrněný kamarád právě výrazně ztratil na hodnotě.

I kdybyste se rozhodli ho hned teď na místě prodat, už nikdy nedostanete zpátky tolik peněz, kolik jste před chvílí vyklopili.

Zánovního auta se ovšem nic takového netýká!

fotka 1

Není ojetý, spíš jen vyzkoušený


Nevoní novotou, protože v něm už kdosi jezdil… i když „jezdit“ je možná silné slovo, spíš s ním původní majitel párkrát popojel. Proto má vůz v „kolech“ sotva pár tisíc kilometrů.

Je to, jako když absolvujete dvě tři procházky v botách, které se nakonec rozhodnete darovat sestře – aby měla něco pěkného na svou oslavu narozenin a nešla ve starých škrpálech.

Ještě dnes v něm odjedete domů


Kdyby se na nová auta stály fronty jako kdysi za socialismu na toaletní papír, byly by stejně tak nekonečné. Nová auta jsou holt nedostatkové zboží, jak už to tak covid zařídil. A změna zatím není v dohledu.


Máte tedy na výběr: strávíte minimálně rok na čekané a mezitím budete jezdit vlakem či autobusem. Anebo si pořídíte auto hned. Odjedete v něm ještě dnes – alespoň my umíme zařídit rychlou koupi.

fotka 2

Máte ho přímo před sebou


Přesně víte, co kupujete. Automobil vidíte vlastníma očima a vlastníma rukama si na něj můžete sáhnout. Neobjednáváte si ho naslepo v katalogu ani nevybíráte na webu autosalonu.

Žádný zajíc v pytli tedy nehrozí. TUHLE červenou metalízu si přejete a taky ji dostanete. Stejně jako je definitivně vaše přesně TAHLE výbava vozu.

 

Záruka pořád platí


Znáte historii auta. A když se vám vůz náhodou porouchá, můžete závadu reklamovat. Záruční doba ještě zdaleka nevypršela.

Úlevná představa, zvlášť jestli jste právě dočetli dvacátý článek o rizicích při koupi ojetiny, že? Opravdu se můžete spálit, ale ne když kupujete vůz v certifikovaném autobazaru.

fotka 3
800 555 555 Telefon