Je to tady, Liberec se dočkal! Naše pobočka otevřena!

Je to tady, Liberec se dočkal! Naše pobočka otevřena!

A s velkým předstihem, protože zájem severočeských zákazníků o ojeté i zánovní vozy je skutečně enormní. A není se čemu divit, protože napětí na trhu s automobily stále roste, a jak ukazuje aktuální vývoj, jen tak nepoleví. Zájemců je v současnosti jednoduše spousta a autobazary lidově řečeno praskají ve švech.

„Původně jsme měli v plánu zahájit provoz až v dubnu příštího roku, ale s ohledem na velký zájem zákazníků, kteří museli jezdit do naší pražské pobočky, jsme se rozhodli otevřít už nyní,“ zdůraznil Filip Kučera, ředitel marketingu Auto ESA. Podle vedení společnosti, tak ani drobné dokončovací práce nijak neomezí provoz pobočky, která bude poskytovat všechny standardní a certifikované služby Auto ESA, od výkupu a prodeje až po financování a pojištění vozů. A navíc do konce letošního roku budou moci zákazníci autobazaru v Liberci nakupovat za zaváděcí ceny, tedy s výraznou úsporou.

Auto ESA Liberec je další, v pořadí už čtrnáctou regionální pobočkou celostátní sítě autobazarů Auto ESA. Nyní s otevřením nabízí až 250 prověřených vozidel různých cenových kategorií, značek a modelů. Tento počet se však postupně zvýší, a to až na plánovaných 350 vozů.

Naší novou pobočku najdou zákazníci úplně jednoduše. Nová pobočka Auto ESA sídlí v Sousedské ulici v liberecké městské části Růžodol, ve směru od dálnice ke kruhovému objezdu, tedy nedaleko Decathlonu a NC Géčko.

800 555 555 Telefon