Jedna legenda vládne všem!

Jedna legenda vládne všem!

A to už přes 50 let. Od premiéry prvního modelu Range Rover v roce 1970 se vůz neustále vyvíjel a zdokonaloval. Proto také patří mezi nejluxusnější současná SUV pyšnící se špičkovou úrovní kultivovanosti a perfektními jízdními schopnostmi, a to bez rozdílu, jestli na silnici nebo v terénu. K tomu je ovšem ještě nutné přidat vyspělé technologie a nezaměnitelný charakteristický design, který vozy Range Rover spolehlivě odděluje od ostatních. Po více než padesáti letech se tak vozy Range Rover staly měřítkem v oblasti luxusu a schopností.

Range Rover ve vrcholné verzi Autobiography je opravdovým králem mezi SUV. Aristokrat na kolech. Pyšní se dechberoucí výbavou, která zahrnuje například televizi, 360⁰ monitorovací systém, prémiové audio, hlídání jízdy v pruzích a mnoho dalšího. Jde tak o ideálního společníka na každodenní cestování. Mimo to však skvěle zvládá i jízdu v terénu. Za to vděčí především výškově nastavitelnému podvozku a promyšlenému pohonu všech čtyř kol, jemuž napomáhá nespočet elektronických systémů.

Pod kapotou se ukrývá srdce s osmi válci o objemu 4.4 litru. Tento vznětový agregát disponuje výkonem 340 koní a vysokým točivým momentem 700 Nm. Díky tomu i takto velké auto akceleruje z 0 na 100 km/h za 6.9 sekundy a jede přes 220 km/h. Námi nabízené vozidlo je z roku 2015, má najeto 132 000 kilometrů a je ve výborném stavu. Inzerát naleznete ZDE.

800 555 555 Telefon