Jen žádnou paniku! Nedostatek nových vozů je jistota!

Jen žádnou paniku! Nedostatek nových vozů je jistota!

Neodvratitelná! Že máme viníka, kterým je celosvětový nedostatek čipů pro automobilový průmysl, to víme, ale co je nám to platné, když to na věci nic nemění.

Jsou to jednoduché počty, žádné čipy, žádná nová auta, žádné zánovní vozy. Čili suma sumárum jediná jistota je pořídit si ojetý vůz bez paniky právě teď. A potvrzuje to i naprostá většina odborníků, která se shoduje na podstatné věci: Kdo chtěl původně fungl nový vůz, měl by stoprocentně uvažovat o zánovním voze, protože je lepší mít zaručené auto než žádné! Víme, co s nabídkou udělá velká poptávka. Ceny vyletí a kvalitní ojetý vůz se pro spoustu lidí stane nedostižným snem.


Jestli tedy nechcete patřit mezi zklamané zákazníky, je ještě čas si vybrat spolehlivý zánovní vůz a stále za výhodnou cenu. „Díky vysoké obrátce jsme schopni stále ceny držet na původní úrovni, i když vidíme, že celý trh zdražuje“ potvrzuje Filip Kučera, ředitel marketingu Auto ESA.


Zánovní automobily mají parametry nových vozů, minimální kilometrový nájezd, stáří jen několik měsíců a tovární záruku. A zatím stojí až o 40 % méně než nová auta! A když tu byla zmínka o panice, dosud takový vůz koupíte bez jakéhokoli problému a odjedete s ním ještě ten samý den.

V Auto ESA si vyberete z široké nabídky zánovních vozů.

800 555 555 Telefon