Zánovní vozy zažívají boom. A není vůbec divu.

Zánovní vozy zažívají boom. A není vůbec divu.

Chcete nové auto? Tak vás zřejmě čekají potíže, stejně jako spoustu dalších čekajících zákazníků. Situace na trhu s novými vozy totiž nevypadá vůbec dobře a zřejmě se jen tak nezlepší. Především zvyšování cen, dlouhé dodací lhůty a velký nedostatek skladových vozidel bez vidiny zlepšení proto směřuje zájem zákazníků k zánovním vozům.

Důvody jsou jasné! Zánovní automobily mají parametry nových vozů, minimální kilometrový nájezd, stáří jen několik měsíců a tovární záruku. Co chtít víc? Ale ano, je to jejich značně příznivá cena – stojí až o 40 % méně než nová auta. A poslední přesvědčivý argument, pokud koupíte zánovní vůz ve spolehlivém autobazaru, vůbec nečekáte, a ještě v ten den se svým zánovním vozem odjíždíte.

Dvě fotky
Dvě fotky

Může tedy být ještě nějaký problém? Může. Osvědčené autobazary prozatím na skladech mají stovky těchto zánovních aut, ale co platí dnes, nemusí platit za pár týdnů. I tady se může projevit efekt dlouhé fronty čekajících jako u nových aut. Proto neváhejte a svůj zánovní vůz si v klidu a bez starostí pořiďte. U nás si můžete vybrat třeba některý z těchto parádních vozů.

800 555 555 Telefon