Autoblog tipů, rad a informací

Vydejte se s námi všemi směry do světa auto-moto zajímavostí, do všech oblastí motorismu a všeho nového, co se točí kolem aut a nejen jich. Projeďte se s naším autoblogem mnoha tipy, radami, zajímavými testy i třeba seriálem videí. Vše, co vás zajímá najdete v autoblogu!

Zvládnete uživit své vysněné auto?

Zvládnete uživit své vysněné auto?

Každý ví, že cena vozu je jen počáteční výdaj a že jeho provoz také něco stojí. Kromě paliva musí majitelé automobilů počítat s pravidelným servisem nebo pojištěním. Věřte tomu nebo ne, volba vozu může výrazně ovlivnit celkové náklady na jeho provoz. Jste opravdu připraveni je platit?

Celý článek Celý článek
SUV jsou stále na špičce popularity! Důvody jsou jasné.

SUV jsou stále na špičce popularity! Důvody jsou jasné.

SUV neboli sportovně-užitkové vozy, si neustále upevňují svou pozici na trhu, a nejen u nás. A proč tomu tak je? SUV jednoduše dovedou splnit různá a specifická přání zákazníka, a to jak do velikostí vozů, tak i do všech vlastností, které dnešní náročný zákazník vyžaduje. Vznikají tak SUV poměrně velkých rozměrů, menší vozy, nebo SUV zaměřená jen image a městský styl.

Celý článek Celý článek
Prodej vozů i služeb pod jednou střechou! A Plzeň to má!

Prodej vozů i služeb pod jednou střechou! A Plzeň to má!

Co může být příkladem pro pohodový a zároveň spolehlivý nákup auta? Místo, kde se pod jednou střechou nabízí stovky aut, kde je zajímavá nabídka, kde si pohodlně vyberu, a kde mi obsluhující odborný personál vyjde ve všem vstříc. Ano, je to obchodní dům aut! Velkoprodejna s ojetými vozy, která není žádný bezvýznamný objekt, ale reprezentativní obchodní hala – vzdušná, přehledná a s perfektní navigací pro zákazníky.

Celý článek Celý článek
Ženy v autě aneb stereotyp, který dnes už tolik nefrčí

Ženy v autě aneb stereotyp,
který dnes už tolik nefrčí

Každá z nás se s tím určitě setkala. Větu: „Ty přeci autům nerozumíš“, nebo: „tobě bude stačit jen něco malého“, určitě slyšela každá z nás. Ačkoliv je obecně známo, že v automobilovém průmyslu se ve většině případech více pohybují muži, dnes už to takový stereotyp být nemusí. A světe div se, ženy si také chtějí kupovat auta, která nejsou jen „na ježdění po městě“.

Celý článek Celý článek
K moři nebo do hor? Není to jedno!

K moři nebo do hor?
Není to jedno!

Při rozhodování koupě vozu uvažujeme hlavně nad tím, k čemu ho budeme využívat. Bude nové auto parťákem na každodenní cesty do práce pouze pro jednoho člověka, nebo to bude pořádný, rodinný vůz s velkým úložným prostorem? Každý má jiné preference a parametry, které musí nový vůz splňovat. A my vám dnes přinášíme menší inspiraci. Pokud nevíte, jaké auto pořídit, čtěte dál!

Celý článek Celý článek
800 555 555 Telefon