BMW X5

BMW X5 G05 – majestátnost a síla na první pohled

Tohle výjimečné SUV lze jednoduše charakterizovat jako vysoké, silné a elegantní. BMW X5 G05 je už čtvrtou generací tohoto světoznámého SUV. Jde o jedno z nejlepších aut ve svojí kategorii, jehož představení proběhlo 6. června 2018. Z výrobní linky sjely první vozy v listopadu stejného roku a většina všech X5 pochází z továrny v Jižní Karolíně.

BMW X5 G05 stojí na nové platformě CLAR, kterou sdílí s ostatními vozy BMW. Na evropském trhu mají všechny motorizace pohon všech čtyř kol. Tento model je vybaven novými technologiemi pro vyšší bezpečnost a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu. Ovládání tohoto vozu je tak velmi přesné a jisté za každé situace.

Jeho mohutné jednodílné ledvinky nám už na první pohled naznačují, co se bude dít, když se jeho výkon a možnosti předvedou v plné parádě. O pohon námi nabízeného exempláře se stará 3.0 litrový řadový šestiválec s přeplňováním, jenž produkuje 265 koní výkonu. Automatická převodovka má 8 stupňů a patří mezi ty nejlepší na světě. Z 0 na 100 km/h zrychlí za 6.5 sekundy a jede až 250 km/h.

Náš kousek je v doslova přepychové výbavě a jeho celkový vzhled včetně designu světel, rozhodně nikoho nenechá na pochybách. Vůz má sportovně střižený M-Paket, adaptivní podvozek, head-up displej, vyhřívaný volant, potahy z kvalitní kůže, prémiové ozvučení Harman/Kardon a mnoho dalšího. Nabízené BMW X5 G05 z roku 2021 má najeto pouhých 4135 kilometrů. Inzerát naleznete ZDE

Dvě fotky
Dvě fotky
800 555 555 Telefon