Certifikovaný prodej prověřených vozů

nejvyšší možná záruka kvality a jistoty / nadstandardní garance a služby / výhodné financování a pojištění

 

Auto ESA je 1. a jediný prodejce ojetých vozů v ČR, který získal certifikaci od společnosti TÜV. Tím také každý náš zákazník dostává nejvyšší možnou záruku bezproblémového nákupu vozu. Stejně tak skutečnost, že Auto ESA vlastní až 90 % nabízených vozů přináší zákazníkům záruku, že všechny vozy jsou kvalitní a po všech stránkách prověřené. Tzn.: z pohledu technického stavu, platné legislativy i finančních záležitostí. Navíc kromě garantovaného prodeje zajistíme i výhodné financování a zařídíme i pojištění zakoupeného vozu.


Nabídka prověřených vozů

Z nabízených až 6000 kvalitních a prověřených vozů si zaručeně vyberete. Váš vybraný vůz vám kdykoli přivezeme na jakoukoli naši pobočku.

Nadstandardní záruky

Auto ESA je jediný prodejce s certifikací TÜV. U nás tedy koupíte ojetý vůz bez jakéhokoli rizika i starostí. Vozy pečlivě prověřujeme po stránce technické, legislativní i finanční.

Předprodejní kontrola

Všechny naše vozy prochází velmi důkladnou standardizovanou předprodejní kontrolou. Proto se můžete na technické i právní záruky vašeho automobilu vždy spolehnout. Navíc máte možnost si technický stav vozu před jeho zakoupením ověřit i za asistence svého mechanika.

Poptávka Emailem

Zadejte parametry vozu, který právě sháníte. Jakmile se objeví v naší nabídce, okamžitě vás budeme informovat.

Splátkový prodej

Pořiďte si svůj vůz výhodně na splátky. Vybrat si můžete i z mnoha dalších možností našeho výhodného financování. Vyberte si třeba nulovou akontaci nebo splátky bez navýšení.

Služby

U nás pořídíte nejen kvalitní a prověřený vůz, ale můžete využít i další praktické a výhodné služby. Vyberte si některou ze služeb spojených přímo s prodejem vozu nebo s jeho dalším provozem.

Ekologické vozy

Doklady potřebné ke koupi vozu

Ověřte si, jaké doklady budete potřebovat ke koupi svého vozu. Záleží, zda budete vůz kupovat jako soukromá osoba nebo podnikatel.

Možnost výměny vozu do 55 dnů

Klidně se může stát, že při výběru pod tlakem okolností prostě nevyberete dobře. Naprosto to chápeme, a proto vám nabízíme tuto jedinečnou službu.

Prověření všech vozů v nabídce Auto ESA

Kromě nezávislého prověření historie vozu od Cebia prochází vozy náročnou interní kontrolou.

Інформація для громадян України

Шановні громадяни України! ми хочемо надати вам такі умови та надати всі можливі переваги, щоб ви почувались у нас у безпеці та як вдома. Звичайно, це стосується і надійного автомобіля. Тому ми підготували для вас просту та зручну покупку автомобіля.

Auto ESA recenze ojetých vozů

Přečtěte si recenze na jednotlivé značky ojetých vozů.