Autoblog tipů, rad a informací

Vydejte se s námi všemi směry do světa auto-moto zajímavostí, do všech oblastí motorismu a všeho nového, co se točí kolem aut a nejen jich. Projeďte se s naším autoblogem mnoha tipy, radami, zajímavými testy i třeba seriálem videí. Vše, co vás zajímá najdete v autoblogu!

SUV jsou stále na špičce popularity! Důvody jsou jasné.

SUV jsou stále na špičce popularity! Důvody jsou jasné.

SUV neboli sportovně-užitkové vozy, si neustále upevňují svou pozici na trhu, a nejen u nás. A proč tomu tak je? SUV jednoduše dovedou splnit různá a specifická přání zákazníka, a to jak do velikostí vozů, tak i do všech vlastností, které dnešní náročný zákazník vyžaduje. Vznikají tak SUV poměrně velkých rozměrů, menší vozy, nebo SUV zaměřená jen image a městský styl.

Celý článek Celý článek
Prodej vozů i služeb pod jednou střechou! A Plzeň to má!

Prodej vozů i služeb pod jednou střechou! A Plzeň to má!

Co může být příkladem pro pohodový a zároveň spolehlivý nákup auta? Místo, kde se pod jednou střechou nabízí stovky aut, kde je zajímavá nabídka, kde si pohodlně vyberu, a kde mi obsluhující odborný personál vyjde ve všem vstříc. Ano, je to obchodní dům aut! Velkoprodejna s ojetými vozy, která není žádný bezvýznamný objekt, ale reprezentativní obchodní hala – vzdušná, přehledná a s perfektní navigací pro zákazníky.

Celý článek Celý článek
Ženy v autě aneb stereotyp, který dnes už tolik nefrčí

Ženy v autě aneb stereotyp,
který dnes už tolik nefrčí

Každá z nás se s tím určitě setkala. Větu: „Ty přeci autům nerozumíš“, nebo: „tobě bude stačit jen něco malého“, určitě slyšela každá z nás. Ačkoliv je obecně známo, že v automobilovém průmyslu se ve většině případech více pohybují muži, dnes už to takový stereotyp být nemusí. A světe div se, ženy si také chtějí kupovat auta, která nejsou jen „na ježdění po městě“.

Celý článek Celý článek
K moři nebo do hor? Není to jedno!

K moři nebo do hor?
Není to jedno!

Při rozhodování koupě vozu uvažujeme hlavně nad tím, k čemu ho budeme využívat. Bude nové auto parťákem na každodenní cesty do práce pouze pro jednoho člověka, nebo to bude pořádný, rodinný vůz s velkým úložným prostorem? Každý má jiné preference a parametry, které musí nový vůz splňovat. A my vám dnes přinášíme menší inspiraci. Pokud nevíte, jaké auto pořídit, čtěte dál!

Celý článek Celý článek
800 555 555 Telefon