Satelitní zabezpečení vozu

Jen v Auto ESA získáte ke svému vozu satelitní zabezpečení s předplacenou službou na 1 rok úplně ZDARMA.

Běžná cena na trhu je 8 200 Kč.


Co to umí

online sledování vozu přes web

zjištění aktuální pozice vozidla

historie pohybu vozidla

poplach při opuštění pozice

poplach při odtahování vozidla *


Jak to funguje?

Je to jednoduché. Do vozu vám namontujeme sledovací zařízení a vy si na našich webových stránkách aktivujete svůj účet. Do účtu se můžete přihlásit pouze vy se svými unikátními přihlašovacími údaji.

 

Vyzkoušet demoverzi
Přihlásit se ke svému účtu

Proč satelitní zabezpečení

 

Díky satelitnímu zabezpečení budete mít neustálý dohled nad svým vozem a v případě krádeže jej budete moci lokalizovat a zvýšit tak šanci na jeho navrácení. Pohyb a historii pohybu vozidla můžete sledovat on-line na internetu.

Se satelitním zabezpečením Guardys získáte slevu na pojištění až 12%Sledovat můžete aktuální polohu také na jednoduché mobilní aplikaci pro Android.

Dodávané zařízení je originální, homologované, schválené pro provoz a montáž do vozidel MDČR (certifikace E8) a komplet vyrobené v ČR.
 
Technické dotazy můžete nyní také zasílat přímo na provozovatele/výrobce systému na adresu podpora@guardys.cz. Specialisté vám rádi poradí, jak před zakoupením, s aktivací, tak s použitím. Odpovědi obdržíte dle složitosti většinou do druhého pracovního dne.


Akce platí při koupi vozu na financování. Slevy a akce se nesčítají. Montáž zabezpečení není součástí akce. Cena montáže je 990 Kč.

* Příplatková služba

Akční vozy