Vážení zákazníci, nově jsme pro vás otevřeli pobočku Auto ESA Zlín. Na adrese U Tescomy 281 máte 7 dní v týdnu k dispozici až 250 kvalitních a prověřených vozů všech značek a modelů.

Týdenní pobyty zdarma

Vyberte si vůz od Auto ESA a získejte ubytování pro dvě osoby v evropských hotelech zdarma.

Stačí si koupit svůj nový vůz v Auto ESA , vybrat si výhodný způsob financování a můžete vyrazit na skvělou dovolenou.


Výhody koupě vozu na splátky:

 

nízká akontace (počáteční vklad)


vyřídíme za vás přihlášení a ostatní nezbytné formality


zvýhodnění až 50 000 Kč při protiúčtu - necháte-li nám váš starý vůz protiúčtem, odečteme vám jeho cenu z ceny nového vozu a ještě můžete získat cenové zvýhodnění až 50 000 Kč

Karta TRAVEL CARD

 

Zapomeňte na všední starosti a načerpejte nové síly. Díky vašemu novému vozu a benefitům TRAVEL CARD od sAutoleasing máte vše, o čem jste snili. Dovolenou kdykoliv budete chtít. Navíc v hotelu, který si sami vyberete.
S kartou TRAVEL CARD získáte ZDARMA ubytování pro dvě osoby na 1 až 6 nocí ve 3 až 5 hvězdičkovém hotelu dle vlastního výběru, a to po celou dobu trvání vaší leasingové nebo úvěrové smlouvy. Čekají na vás atraktivní prázdninové a městské hotely, které naplní váš sen o ideálním odpočinku, sportování a dobrodružství.

Akce platí při využití financování od sAutoleasing / pro více informací volejte zdarma 800 555 555 / slevy a akce se nesčítají

Doporučené vozy