Auto za polovinu

Akce byla ukončena

Stačí si vybraný vůz nezávazně online zarezervovat. Po odeslání rezervačního formuláře obdržíte e-mail s návodem na registraci do akce Auto za polovinu. A pak už jen čekáte až vám zavoláme, že jste získali polovinu ceny vozu zpět.

Akce se vztahuje na všechny vozy z nabídky Auto ESA, zakoupené v hotovosti i na splátky!

 

Chci auto za polovinu

 Jméno a příjmení
 E-mail
 Telefon
 Registrační kódZářijová část kampaně Auto za polovinu má svého prvního majitele vozu za polovinu. Šťastným majitelem auta za polovinu se stal pan Macháček ze Staré Paky, který si na pobočce Auto Esa v pražských Štěrboholech vybral vůz BMW řady 3. Panu Macháčkovi gratulujeme.


 

Dalším majitelem auta za polovinu se stala paní Krejčová z Prahy, která si na specializované pobočce Auto ESA na Černém Mostě vyhlédla vůz Škoda Roomster. Paní Krejčové gratulujeme k úspoře poloviny kupní ceny vozu a přejeme mnoho spokojených kilometrů.

 


V pořadí třetím majitelem podzimní akce Auto za polovinu se stal pan Vlach z Brna, který si v brněnské pobočce Auto ESA vybral vůz Renault Clio. Panu Vlachovi gratulujeme.

 


Auto za polovinu má svého dalšího majitele. Stal se jím pan Němec z Kozojed, který si na plzeňské pobočce Auto ESA vybral Volkswagen Touran. Panu Němcovi gratulujeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů v jeho novém voze.

 

 


Dalším majitelem auta za polovinu se stal pan Jurgla z Opavy, který si na ostravské pobočce Auto ESA vybral vůz Volkswagen Passat. Panu Jurglovi gratulujeme.

 


Dalším majitelem auta za polovinu se stal pan Čestmír Vávra z Doubravy. Pan Vávra si na nově otevřené pobočce Auto ESA v Hradci Králové vyhlédl vůz Chevrolet Spark, od nás ho získává za polovinu.
Panu Vávrovi přejeme mnoho spokojených kilometrů v jeho novém voze.


Posledním říjnovým majitelem auta za polovinu se stal pan Rondevald z Prahy, který si na pobočce Auto ESA v pražských Štěrboholech vybral vůz Citroen C4. Vůz si online rezervoval a od Auto ESA ho získal za polovinu.
Panu Rondevaldovi gratulujeme. Využijte i vy poslední šanci získat auto za polovinu.

 


První majitelkou auta za polovinu v měsíci listopadu se stala paní Navrátilová ze Zábřehu. Paní Navrátilová si vybrala na olomoucké pobočce Auto ESA vůz Huyndai Terracan a od nás ho má za polovinu.
Paní Navrátilové gratulujeme.

 


Dalším majitelem auta za polovinu se stala paní Holcová z Jindřichova Hradce, která si na pobočce Auto ESA v Českých Budějovicích vybrala vůz Mazda 3. Vůz si online rezervovala a od nás ho má za polovinu.
Paní Holcové gratulujeme.

 


Novým majitelem auta za polovinu se stal pan Peška z Nízké Srbské. Pan Peška si vybral na nové pobočce Auto ESA v Hradci Králové vůz Seat Altea XL a od nás ho má za polovinu.
Panu Peškovi gratulujeme.

Využijte poslední šance získat auto za polovinu!

 


Další majitelkou auta za polovinu se stala paní Molentová z Dolního Bukovska. Paní Molentová si společně s manželem vybrala na pobočce Auto ESA v Českých Budějovicích vůz Škoda Octavia II a od nás ho má za polovinu.
Paní Molentové gratulujeme.

 


Předposledním majitelem auta za polovinu v tomto roce se stal pan Pleska z Bohuslavic, který si na olomoucké pobočce Auto ESA vybral vůz Škoda Fabia II. Pan Pleska, tak ušetřil desetitisíce korun, které může investovat do zimní dovolené nebo potěšit své blízké. Panu Pleskovi gratulujeme.

Využijte poslední šance získat auto za polovinu i vy!


Posledním majitelem auta za polovinu v roce 2018 se stal pan Vokrouhlík z Prahy, který si na specializované pobočce na vozy Škoda na Černém Mostě vybral Škodu Praktik.
Pan Vokrouhlík splnil všechny podmínky pro získání auta za polovinu a proto získává své nové autu za poloviční částku. Panu Vokrouhlíkovi gratulujeme.


Podmínky akce najdete zde

Akční vozy


K provozování webu autoesa.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti.