Celý článek zpět

Kámo, mám nový auto!

Jirka si koupil nové BMW X1, dost dlouho po něm pokukoval. Našel si přítelkyni, změnil práci a jediné, co mu do třetice chybělo, byl právě nový vůz.

Už od školy měl dlouholetého kamaráda Karla a právě tomu se chtěl pochlubit, jak mu to s Eliškou klape. Ale Karel zaznamenal na fotce, kterou mu Jirka poslal přes sms i něco jiného. Co ho tak zaujalo?

Ty sis koupil Bávo?

Karlovi neuniklo, že v pozadí, za Eliškou stojí BMW X1. A tak se začal Jirky vyptávat, kde k němu přišel. Jestli je nové nebo ojeté a kolik stálo. Jirku už několik let neviděl. Známe to všichni, pořád si slibujeme, že si s někým dáme kafe, dojdeme na pivko, ale najednou kde nic tu nic a čas to všechno pohltí. Přijde nová práce, rozroste se rodina a život nás tak trochu semele. Na starý kámoše už moc času nezbývá. Párkrát si s nimi pošleme sms, sledujeme jeich životy přes sociální sítě. Ale sejít se, to je v dnešní uspěchané době luxus. Ale teď si Karel důvod najde. Určitě chce vidět jeho novou X jedničku a navíc, jejich holky mají stejný naturel. Obě fandí skateboardu a určitě si budou rozumět. To znamená, že Jirka a Karel si vyjedou na společný výlet, a zatímco se jejich přítelkyně budou seznamovat, oni si mohou užít BMW X1 a pokecat si o minulosti, současnosti i budoucnosti.

I ty si můžeš svůj sen splnit kdykoliv

Proč si Jirka si vybral BMW X1? Vždycky si přál tuhle značku. Má pocit, že BMW je prostě ikona. Navíc X1 je nejmenší SUV z řady „X“, všude zaparkuje a pro aktivní život je jako stvořená. Jirka je mladý a chce si užívat. Nepotřebuje velké prostorné auto. Vždyť i do BMW X1 se vejde spousta věcí. Chtěl prostě BMW a teď ho má. Se svojí přítelkyní vyráží často za město. Chce se bavit a sportovat. Novou práci má sice krátce, ale ani to mu nebránilo, aby si vybral podle svého přání mezi ojetými vozy a využil financování.

BMW X1 tě překvapí!

Za volantem takového vozu tě jízda nezklame. Naše testovaná verze je v automatu, ale můžeš si vybrat i manuál, který tě rázem přesune z lehkého „lejzy“ komfortu do závodního módu. Co se týká výbavy, tak určitě počítej s parkovacím asistentem (to až půjčíš svoji káru přítelkyni) s plnou výbavu airbagy. Samozřejmý je i ABS a protiskluzový systém kol. Pohon 4×4 se bude hodit, až vyrazíš na snowboard do hor. X1 ti bude sloužit i tehdy, až se narodí první mrně. Protože s tím se počítá. Na zadních sedačkách nechybí ISOfix ani dětská pojistka na elektricky ovládaná okénka. Do kufru se s rezervou vejde i dětský kočárek. Ale než tohle nastane, kufr využij třeba pro svého čtyřnohé přítele, který bude rád, že si s tebou může vyrazit do přírody.