Celý článek zpět

Nechcete čekat na nový? Pořiďte si zánovní!

Dodací lhůty nových vozů se nebývale prodloužily a výběr skladových vozů u dealerů se stále zmenšuje. Když nenajdete, co hledáte u dealerů, podívejte se k nám. Slovo zánovní u nás označuje téměř nový vůz. Nikdo nebude vědět, že není nový.

Když budete hledat na internetu nový vůz, ne vždy najdete tu správnou barvu, motor, výbavu atd. Jakou máte další možnost? Na našich stránkách zvolte ve vyhledávači značku a model a hned máte další kousky na výběr. Můžete začít porovnávat a připočtěte si následující výhody.

Jezdíte ihned

Se zánovním vozem můžete od nás odjet už při první návštěvě. Vše potřebné, jako například financování, pojištění, registraci vyřídíte na jednom místě.

Vůz je v záruce

Zánovní vozy jsou v provozu maximálně jeden rok. Některé značky poskytují tovární záruku 4, 5 nebo dokonce 7 let. Chybějící měsíce záruky vám vykompenzuje naše cena.

Získáte nižší cenu

Nákupem zánovního vozu u nás můžete ušetřit desítky až stovky tisíc korun oproti nákupu nového skladového vozu. Pokud byste objednali vůz do výroby, bude ještě dražší a vaše úspora u nás ještě citelnější.

Málo najetých kilometrů

Naše zánovní vozy mají najeto průměrně 10 tisíc kilometrů. Vůz s těmito kilometry můžeme označit za právě zajetý.

Stáří můžete počítat v měsících

Do kategorie zánovní vůz zařazujeme vozy staré několik měsíců až jeden rok. Každý vůz stále voní novotou a jen vy budete vědět, že není nový.

U nás najdete i nedostatkové specifikace

Některé specifikace se aktuálně u dealerů příliš nevyskytují. U nás je najdete a mají zajímavé ceny. Například Škoda Karoq s dvoulitrovým benzínovým nebo naftovým motorem, automatem a pohonem všech kol je až o 110 tisíc korun levnější. Nebo téměř nový Volkswagen Passat s dvoulitrovým benzínovým nebo naftovým motorem může být až o 450 tisíc korun levnější. Prohlédněte si kompletní nabídku zánovních vozů na našich stánkách a přesvědčte se sami.