Celý článek zpět

Prodej vozů i služeb pod jednou střechou! A Plzeň to má!

Co může být příkladem pro pohodový a zároveň spolehlivý nákup auta? Místo, kde se pod jednou střechou nabízí stovky aut, kde je zajímavá nabídka, kde si pohodlně vyberu, a kde mi obsluhující odborný personál vyjde ve všem vstříc. Ano, je to obchodní dům aut! Velkoprodejna s ojetými vozy, která není žádný bezvýznamný objekt, ale reprezentativní obchodní hala – vzdušná, přehledná a s perfektní navigací pro zákazníky.

Dvě fotky
Dvě fotky

Tak přesně tohle splňuje Auto ESA Plzeň – unikátní koncept prodeje ojetých vozů na známých Borských polích. Celá prodejní plocha je tady kompletně pod střechou, navíc je temperovaná a perfektně osvětlená. A to žádný jiný takový prodejce v ČR nenabízí.

Dvě fotky
Dvě fotky

Velký obchodní dům s ojetými vozy má plochu cca 10.000 m2 a nabízí až 600 prověřených automobilů různých cenových kategorií, značek a modelů, včetně zánovních vozů a vozů Premium. Součástí centra Auto ESA Plzeň je i moderní klientská zóna s nabídkou veškerých služeb, jako je například výkup vozů, financování vozidel, jejich pojištění a celá řada dalších.