Celý článek zpět

Novoroční předsevzetí – peklo, nebo slast?

Asi každý z nás cítí, že by mohl ve svém životě něco zlepšit. Ale i když si podle průzkumů dává novoroční předsevzetí skoro polovina Čechů, třetina z nich zároveň přiznává, že na jejich splnění vydrží pracovat sotva pár dní. Přestat kouřit, když mám v práci takový stres? Dětem se bude líbit i u rybníka.

Co takhle omezit platnost přesvědčení jen na určitou oblast? Může se vztahovat jen na pořízení auta. Uvidíte, že to pomůže. Tak třeba:

Foto

Nechcete se letos stresovat.
Pak si pořiďte automobil, aniž byste zaplatili jedinou korunu navíc.

Potřebujete nové auto, ale máte noční můry z představy tak velkého výdaje? Možná to nevíte, ale u nás si můžete vybrat z nabídky více než 5000 automobilům, která vám nabídneme na splátky bez jakéhokoliv navýšení. A na začátku zaplatíte jen minimální vklad (akontaci).

Nejsme fanoušci přeplácení a určitě vás nenecháme odjet sice s autem, zato s prázdnou peněženkou. Ani o papíry se nemusíte starat, vyřídíme je za vás.

Foto

V roce 2022 budete všude chodit včas.
Spolehlivé zánovní auto vás na minutu přesně zaveze, kam budete potřebovat.

Do nabídky přijímáme jen kvalitní a prověřené vozy – žádný z nich vás nenechá ve štychu. A to nemluvíme do větru.

Jsme držiteli prestižního mezinárodního certifikátu TÜV NORD GROUP, a proto vám jako první a vlastně jediní prodejci ojetých vozů v ČR nabídneme při nákupu tu nejlepší možnou záruku. Určitě ale nebude potřeba!Foto

Od ledna začnete sportovat.
Vyberete si kvalitní auto, které vás doveze za roh do fitka i na lyže do Alp.

Vlastně asi nejtěžší bude auto vůbec vybrat. Máme v nabídce 6400 vozů, včetně prémiových. Značky, modely, technické parametry, tvary, barvy, jaké si jenom můžete přát.

Je jich tolik, že se vám možná budou zpočátku míhat před očima. Ale určitě s vámi pohnou a posunou vás (vidíte, už jsme u pohybu!) k lepšímu životu. Věříme, že osudové spojení se vztahuje i na majitele a jeho auto.

Uvidíte, že nakonec to s těmi přesvědčeními půjde.

Vzpomeňte si, jak trpělivě čekáte, než děti usnou, abyste v šuplíku tajně uzmuli pytlík chipsů. Nebo jak vytrvale odoláváte partnerově naléhání ohledně návštěvy divadla. Dostát svému