Celý článek zpět

Život je o zážitcích, ne o cenách

Léto je v plném proudu, ale na každém kroku na nás vyskakují katastrofická varování. Letos na podzim prý ceny zaútočí na nejzazší hranice naší představivosti a změní náš život k nepoznání… My dodáváme: ale ne všude. V Auto ESA jsme zlevnili více než 1300 vozů, takže vjedete do horkého podzimu pořádně vybaveni.  


Po prázdninách prý budeme v obchodech jen zírat. Pomalu abychom se rozhodovali, jestli vůbec máme mít chuť k jídlu, když chleba bude stát majlant. Vyskočí sumy, které zaplatíme za potraviny, ale taky částky za energie nebo bydlení. Je to smutné, ale je to realita. Jenže ne všichni budou zdražovat!

Třeba my nic takového neplánujeme. Půjdeme proti proudu. Budeme výjimka potvrzující pravidlo. Rádi totiž děláme věci po svém, a tak jsme se rozhodli naopak zlevnit. Víme totiž, že auto chcete a taky potřebujete. Už teď tedy u celé tisícovky nejprodávanější modelů ojetých vozů najdete cenovky nižší o víc než 40 milionů korun!

Užívejte si léto bez stresu z cen

Zbláznili jsme se? Ale vůbec ne! Chceme vám udělat radost. Jsme přesvědčeni, že ani v době, kdy není snadné zaplatit za všechno, co je třeba k životu, bychom se neměli vzdávat zážitků. Nikdo z nás!

Může se stát, že nebudeme mít na to, abychom cestovali na opačný konec světa. Ale byla by škoda nejezdit na chalupu, kterou máme rádi – jen proto, že nemáme k dispozici auto. Nebo rezignovat na výlety po vlastech českých (třebas i kousek za hranice). Vždyť je u nás tolik krásných míst, která stojí za to poznat. A bez auta může být problém se na ně dostat.

Zasloužíte si pohodlnou jízdu

Jsme si tedy jisti, že nás všechny čeká naopak krásný konec prázdnin i podzim. Babí léto s barevným listím, stále hřející slunce na modré obloze, kola vozu poslušně kopírují silnici, za okny ubíhá zvlněná krajina… Proč si takovou nádheru kazit povzdechem nad cenou másla, jakkoliv je vysoká…

To jsou totiž ty chvíle, z nichž se skládá skutečný život, a bylo by škoda je promarnit. To jsou ty chvíle, na které budete v budoucnu vzpomínat. Zasloužíte si krásný život a taky pohodlnou jízdu v pěkném autě. Co myslíte?