Celý článek zpět

Proč jet pěškobusem, když můžete autem?

Máte chuť vyrazit na výlet, ale po vlastních je to na Karlštejn či do Beskyd moc daleko? Jestli vám ujel vlak, neznamená to, že vám musí ulítnout i včely. Kupte si auto, nejlíp dnes, ať můžete zítra ráno vystartovat.

Pěškobus odjakživa platí za nejspolehlivější dopravní prostředek na světě. Jakmile ho rozpohybujete, za hodinu „jízdy“ jste nejmíň o čtyři kilometry dál – a za týden, nebo dva se už můžete koukat na svět z vrcholu Pradědu… Akorát vás možná mezitím kvůli absenci vyhodí z práce, prošvihnete keramiku a první fotbalový zápas svých dětí.

Máme lepší nápad. Co takhle nechat si pěškobus na později a na cestu tam použít auto?  

Víme, žádné nemáte. Zatím. Protože tohle se může změnit lusknutím prstů. Doslova.

dvě fotky 1
dvě fotky 1

Nemáte u sebe dost peněz? Nevadí!


Nechceme, abyste si vyrabovali pokladničku, protože co by to pak byl za život? Sami si určíte, kolik si můžete dovolit za auto měsíčně splácet. Máte tak možnost nechat si nějakou sumičku stranou – na cestování samozřejmě.

Naši finanční partneři mají pochopení pro lidi, kteří chtějí žít aktivně. Proto třeba s operativním financováním Auto ESA můžete mít auto hned i bez akontace. Anebo se s námi domluvíte na splátkách bez navýšení, kdy je akontace nízká a neplatíte nic navíc.
Nebojte, to půjde.

Hodláte vyrazit už zítra? Nevadí!


S tím zítřejším odjezdem to myslíme vážně. Jestli plánujete výlet na víkend, auto si skutečně můžete odvézt i v pátek večer. A ještě se v klidu stihnete sbalit.

Bojíte se, že si nevyberete? Tak to fakt nehrozí, máme skladem tisíce kandidátů, modely různých značek a v různých cenových relacích. Na své si přijdou maminky samoživitelky, velké rodiny i mladé páry.

dvě fotky 2
dvě fotky 2

Nemáte nervy na papírování? Nevadí!

Naprosto tomu rozumíme! Co je pro vás složité vyřizování, jakému se věnujete sotva párkrát za život, to je pro nás každodenní rutina. Zaregistrujeme, převedeme, přihlásíme, pojistíme… prostě uděláme všechno, abyste ten Praděd zítra bezpečně stihli.  

Určitě znáte pohádkovou písničku, kde spousta věcí nevadí, protože vadí jen jedna: ZAŽÍT NUDU. A pod to se podepisujeme! Co vy? Už jste si objednali správné výletní počasí?