Vybírejte až do večera, všechny pobočky Auto ESA jsou kvalitně osvětlené.

Doporučené kategorie

Vyberte si svůj vůz u prvního a jediného certifikovaného prodejce ojetých vozů

Slevová sezóna
Slevová sezóna
2335 vozů
Nově vykoupeno
Nově vykoupeno
75 vozů
S odpočtem DPH
S odpočtem DPH
832 vozů
Zánovní vozy
Zánovní vozy
116 vozů
Auto ESA Premium
Auto ESA Premium
204 vozů
Úsporné vozy
Úsporné vozy
933 vozů
Vozy Škoda
Vozy Škoda
1435 vozů
SUV a crossovery
SUV a crossovery
1002 vozů
Kombi
Kombi
1721 vozů
Rodinné vozy
Rodinné vozy
3473 vozů
EKO vozy
EKO vozy
21 vozů
Užitkové vozy
Užitkové vozy
314 vozů

První a jediný

certifikovaný prodejce ojetých vozů

s největší možnou zárukou kvality a jistoty

Certifikace TÜV, záruky na které je spolehnutí

AUTO ESA je 1. a jediný prodejce ojetých vozů v ČR, který získal certifikaci od společnosti TÜV NORD GROUP – nadnárodní skupiny, která sdružuje 51 firem, působících ve více než 70 zemích světa a která se zaměřuje na technickou inspekci a certifikaci.

 

Více informací o Certifikaci TÜV

Tradice jistoty
Slevové akce
Výhodné financování
Záruky garance
Maximální výběr
Celá ČR

Sledujte nás na Instagramu

Výhodný výkup vozů
pohodlně a bez starostí

Vše rychle / pohodlně / kdykoli / bez velké administrativy za nejvyšší možnou výkupní cenu

Rozhodujete se prodat svůj vůz za hotové či ho vyměnit za nový? Využijte některou z našich nabízených možností a veškerou další administrativu spolehlivě vyřídíme za vás. Ať už se rozhodnete pro výkup vozu za hotové, výkup na protiúčet nebo komisní prodej, vždy máte jistotu nejvyšší možné výkupní ceny, rychlého vyřízení a férového jednání. Výkup zajistíme i v případě, že vůz je předmětem leasingu nebo úvěru. Váš finanční závazek vůči bance převezmeme a vůz bez jakýchkoli problémů vykoupíme.

Kolik dostanu za svoje auto?

Oceňte si váš vůz zdarma online

Kalkulačka splátek
Cena vozu
260 000
Počet splátek
62 Měsíců
12 26 38 50 62 74 84 96
Vyberte výši akontace
70 %
0% 10% 15% 25% 35% 45% 55% 70%
Měsíčně
1 887 Kč

Financování vozu
Auto na splátky

pořídit si vlastní vůz jde úplně lehce a jednoduše

Z nabídky financování nákupu vozu v Auto ESA si vybere opravdu každý. Díky spolupráci s více finančními partnery vám můžeme nabídnout širokou škálu produktů a doporučit ten nejvhodnější právě pro vás.

Předprodejní kontrola

Důkladná předprodejní kontrola všech vozů / prověření více než stovky parametrů / záruky technického stavu i právních náležitostí

Všechny naše vozy prochází velmi důkladnou standardizovanou předprodejní kontrolou. Proto se můžete na technické i právní záruky vašeho automobilu vždy spolehnout. Navíc máte možnost si technický stav vozu před jeho zakoupením ověřit i za asistence svého mechanika.

Doporučené vozy

Recenze spokojených zákazníků z Google

Petr Mach
| Auto ESA Štěrboholy
Koupil jsem automobil na pobočce v Chomutově. Už jsem kupoval asi 20 ojetých automobilů v různých bazarech ale to co v Chomutově jsem ještě nezažil. Přátelské jednání všech pracovníků se kterými jsem jednal. Obrovská ochota a snaha ve všem vyhovět. Vedoucí pobočky, prodejce, pracovník v kanceláři i pracovník který mi vezl automobil domů. Přitom všechno bylo velice profesionální a bez zbytečného zdržování.
Zobrazit více
Karolina Davidkova
| Auto ESA Brno
6.4. jsme zde zakoupili osobní automobil, pochvala patří mladému panu prodejci (bohužel jeho jméno jsem si nezapamatovala) - věnoval se nám hned od začátku, vše nám jako laikům vysvětlil a měl skvělý přístup. Více takových prodejců :). Slečna v kanceláři si také zaslouží pochvalu, vše nám vysvětlila byť jsem jí to svými neustálými otázkami moc neulehčila. Auto jsme pár dní po prodeji nechali projít servisní prohlídkou a mechanik uznal, že je v dobrém stavu i přes jeho stáří. Vše se shodovalo s tím, co nám bylo oznámeno na prohlídce prodejcem. Takže za nás spokojenost.
Zobrazit více
Jana Novotná
| Auto ESA Štěrboholy
Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat a pochválit zaměstnance na pobočce ve Štěrboholech. Všichni zde byli ochotní, milý a velmi příjemní, ale nejvíc musím pochválit pana Filipa Tučka. S manželem jsme si vybrali konkrétní auto a pan Filip Tuček se nás ujal. Pán byl velmi příjemný, milý, profesionální,o autě nám vyprávěl desítky minut a popsal nám ho od střechy až po kola. Na veškeré naše dotazy ihned odpovídal a měl s námi i trpělivost. Byli jsme i u konkurence, ale tam to jednání bylo upřímně tragické. Vrátili jsme se tedy k Vám, opět se nás ujal pan Tuček a opět vše perfektní. S radostí jsme si auto koupili a v ten den s autem i odjeli. Vše naprosto perfektní. Děkujeme Vám. Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků jako jsem já s manželem. Až bude potřeba, tak už víme na koho se obrátit. Rádi se k Vám vrátíme. Děkuji. Novotná
Zobrazit více
Michaela Mayerová
| Auto ESA Chomutov
Velmi dobrý přístup hlavně od vedoucího prodejny Pana Bartošky. Vše se proběhlo naprosto v pořádku a za jednání Chumutovské prodejny moc děkujeme velké díky i prodejci který nás převezl do prahy pro náš vůz
Kateřina Röbischová
| Auto ESA Liberec
Dne 22.3.2023 jsem přijela do AutoEsa v Liberci prodat svůj vůz Audi. Ujal se mě usměvavý prodejce Tomáš, který se s vozem projel, prohlédl ho a nafotil. Během pár minut měl pro mě cenovou nabídku, na které jsme se shodli. Zajela jsem potvrdit plnou moc a auto v bazaru nechala. Poté se mnou p. Míša vše sepsala a odjížděla jsem. Personál s nímž jsem měla tu čest byl velmi příjemný a ochotný cokoli “dovysvětlit”. Celý proces trval zhruba hodinu a půl, čehož si moc cením. Jako bonus je kompletní vyřízení všech dokumentů. Díky za Vaši profesionalitu. Katka.
Zobrazit více
Adelheid Latzková
| Auto ESA Štěrboholy
Výborný personál ktorý nám vždy vyjde v ústrety a kúpili sme tu už viacero áut.
David Hruška
| Auto ESA Karlovy Vary
pěkné auto, jak první na které jsem se byl podívat v Plzni (prodejní plocha je v hale, dobře osvětleno, opravdu na úrovni, auta umytá, vyčištěná), tak potom druhé v Karlových Varech realita se shodovala s popisem vstřícný přístup personálu při zkušební jízdě i při papírování, žádné vnucování, vybrané auto pak převezeno zdarma do Prahy k vyzvednutí, ze služeb jsem využil jen registraci na úřadě, vše proběhlo rychle a hladce
Zobrazit více
Monika Shadow
| Auto ESA Plzeň
Určitě mohu jen doporučit. Ochotná obsluha, profesionální přístup, velmi příjemný prodavač. Ochotně zodpověděl všechny moje i ty laické otázky. Pokud mohu jmenovitě pochválit, tak pan Procházka se nám věnoval při výběru vozu velice ochotně a trpělivě. Vůz nám přivezli z jiné pobočky z Brna až do Plzně .
ČR ČR

Pobočky Auto ESA

Auto ESA své služby nabízí na stále více místech po celé ČR. Vyberte si nejbližší pobočku a přijďte si pro lepší vůz.