Autobazar

Auto bazar Auto ESA nabízí pouze kvalitní a prověřené vozy

 

Vyberte si z široké nabídky více než 4000 vozů v autobazarech Auto ESA. Na našich pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Pardubicích, Českých Budějovicích, Karlových Varech a Plzni najdete osobní i užitkové vozy většiny značek a modelů. Vsaďte na autobazar, na který se můžete spolehnout.

 

Autobazary Auto ESA jsou zárukou kvality

 
V autobazarech Auto ESA prodáváme prověřená ojetá auta. Jsme prvním českým autobazarem s certifikací společnosti TÜV NORD Czech, která hodnotí prodejce ojetých vozů. Díky tomu máte jistotu, že všechna vykupovaná auta důkladně kontrolujeme a ověřujeme jejich technický stav.


Až 70 % vozů nabízených k odkupu odmítneme vykoupit. Na co si v našich autobazarech při výkupu dáváme pozor? Provádíme právní lustraci, dokladovou prověrku, technickou kontrolu i kontrolu původu vozu a najetých kilometrů, na které spolupracujeme se společností Cebia.

 

Největší nabídku vozů najdete v autobazarech Auto ESA

 

Hledáte prostorný vůz pro celou rodinu? Nebo potřebujete levný a úsporný model do města? V našich autobazarech si vybere každý, ať už se rozhodujete podle modelu, výbavy nebo ceny. Provozujeme také autobazar specializovaný na vozy Škoda Auto.

 

 

Nechte si poradit od odborníků v autobazarech Auto ESA

 

V autobazarech Auto ESA vám při výběru ojetého auta poradí skuteční odborníci. Naši zkušení prodejci, automechanici a finanční poradci z autobazarů Auto ESA vám pomohou při samotné volbě auta i jeho financování. Podívejte se sami, co o nás řekli zákazníci před vámi.

Máme více než 20 let zkušeností s výkupem a prodejem ojetých vozů. Během této doby jsme se stali druhým největším autobazarem v České republice s pobočkami po celé zemi. Najdete nás v Praze, Brně, Pardubicích, Olomouci, Ostravě, Českých Budějovicích, Karlových Varech a Plzni. Navštivte kterýkoli z našich autobazarů a přesvědčte se sami!

V auto bazarech Auto ESA najdete 5000 vozů. Ve kterém se vrátíte domů vy?

Proč zvolit právě autobazar Auto ESA?

 

Garantujeme původ vozu
Garantujeme kontrolu najetých kilometrů
Vykupované vozy důkladně prověřujeme
Nabízíme téměř 3000 vozů, z nichž 90 % vlastníme
Koupené auto můžete do 7 dnů vyměnit za jiné
Pomůžeme vám s výběrem
O všechno se postaráme za vás

Doporučené vozy